כללי
 ניהול חשבון
 לקוחות
 ספקים
 פריטים
 חשבוניות +
 הנה"ח
   הצג מחשבון [F2]      תזכורות, למשתמשים מחוברים בלבד     
 
הנהלת חשבונות - תוכנית שותפים
151 ₪
על כל חבר שתצרף


מידע נוסף:
תוכנית שותפים
 

הרשמה לחודש התנסות חינם

    
 
הנהלת חשבונות - רישום לחודש חינם
   
אנא הזן את הפרטים הבאים, כל השדות הם שדות חובה:


* שם פרטי:
* שם משפחה:  
* שם העסק:  
* תחום פעילות:  
* סוג העסק:  
* טלפון:  
* מייל:  
* שם משתמש:  
* סיסמא:  

הסכם שימוש:

יש לקרוא בעיון את הסכם השימוש באתר/בתוכנה:
הסכם ותנאי שימוש ביישום הרשת פלקס

 1. הגדרות:
  1. "אתר/תוכנה" – יישום הרשת (internet – intranet) פלקס, Flex, בדומיין flex.co.il או בכל התקנה פנים ארגונית אחרת.
  2. "משתמש" – כל אדם העושה שימוש כלשהו, אם בתשלום ואם לא בתשלום בשירותי האתר.
  3. "הנהלת האתר" – הבעלים של האתר/תוכנת פלקס.
  4. בהסכם יעשה שימוש בלשון זכר מטעמי נוחות, אולם תקפות ההסכם תחול על גברים ונשים כאחד.
 2. הסכם:
  1. בסימון התיבה "קראתי את הסכם השימוש ואני מאשר את הסכמתי לו" הנך מאשר בזאת כי אתה מקבל את ההסכם ותנאי השימוש של האתר, מקבל את תנאי העסקה והמחיר, ומודע לכך כי השימוש שאתה עושה באתר מבוצע על אחריותך בלבד.
  2. השימוש באתר הינו "as is". הנהלת האתר לא תשא בשום אחריות לרבות אובדן נתונים, עיכוב בגישה לאתר, פגיעה או נזק ישיר או עקיף, או תשלום בגין הפסדים או אובדן רווחים, כתוצאה מפעולה או אי פעולה, שימוש או אי שימוש באתר או במידע שהופק ממנו.
  3. למען הסר ספק, השימוש באתר והמידע הכלול בו אינו מהווה בשום אופן תחליף לייעוץ מקצועי, לרבות ייעוץ פיננסי מבעלי מקצוע. כמו כן המידע הנכלל במערכת אינו בשום דרך בגדר חוות דעת מקצועית; במידת הצורך, אנו ממליצים לך לקבל עצה מקצועית לפני כל פעולה המסתמכת על המידע באתר. הנהלת האתר אינם נושאים באחריות כלשהי כלפי המשתמשים באתר.
  4. הנהלת האתר עושה כל שביכולתה שהתחשיבים, המידע והפונקציונאליות הכללית של האתר יהיו שלמים, נכונים ומדויקים. יחד עם זאת, יתכן מצב שבו יפלו שגיאות, אם עקב בעיה הקשורה לתוכנה או בעיה הקשורה לחומרה או בעיה הקשורה לתקשורת מחשבים או בעיה הקשורה לטעות אנוש. במקרה כזה אין הנהלת האתר תהיה אחראית לכל נזק או הוצאה או הפסד של המשתמש. באישור הסכם זה הינך מסכים בזאת כי לא תהא לך כל תביעה בנדון.
  5. הנהלת האתר נוקטת באמצעי אבטחה סבירים התואמים את הסטנדרט הנהוג בתעשיית האינטרנט: מערכת גיבויים, גבייה באמצעות הצפנת SSL (בשירות צד ג' של חברת קארדקום) וחומת אש (FireWall). למרות האמור קיים סיכון של חדירה למאגרי הנתונים. הנהלת האתר לא תהא אחראית לנזק שיגרם בעקבות פריצה למאגר הנתונים כאמור ועל שימוש שיעשה במידע.
  6. השימוש באתר כרוך בתשלום אלא אם צוין אחרת או שהדף הרלוונטי לא כרוך בביצוע כניסה (Login) לאתר או שהרשאת הצפייה בוא הינה 'אורח'.
   החודש הראשון של השימוש באתר הינו חודש התנסות בחינם ללא כל התחייבות כלשהי. לאחר חודש זה, אם מצא הלקוח את האתר מתאים לצרכיו, ישלם על פי המחירון המפורסם בדפי האתר (לרבות דף הבית). כברירת מחדל התשלום הינו לשנה מראש ללא כל אפשרות להחזר כספי על חלקי זמן שימוש. לאחר שניסה הלקוח את המערכת בתקופת חודש הניסיון הניתן חינם, ולאחר שמצא את המערכת מתאימה לצרכיו, ולאחר שמרצונו החופשי החליט לשלם על המערכת, לא יתאפשר ללקוח (במידה ושינה את דעתו לאחר התשלום) לקבל את כספו בחזרה בשום תנאי ואופן. כמו כן לא יראה הלקוח כ "לקוח עסקה טלפונית" מאחר שביצע שימוש מלא במשך חודש ימים בתוכנה.
  7. על מנת שתוכל לקבל שירותים באתר הנך מתחייב למלא את כל פרטיך כנדרש בכל המקומות הדרושים לכך באופן מלא ומדויק. האתר משתמש בפרטים אלו או במקצתם על מנת לאמתם בחברות כרטיסי האשראי (באמצעות שירות צד ג' של חברת קארדקום). קבלת האישור מחברת האשראי ומילוי פרטי המשתמש במלואם הינם תנאים מקדמיים אשר בלעדיהם לא תוכל ליהנות משירותי האתר בתשלום. הנהלת האתר לא ישאו בכל סוג של אחריות לכל הנובע באם לא נתקבל מחברת האשראי האישור המתאים, או מאי מילוי הפרטים כנדרש, וכל זאת באם ניתנה הודעה למשתמש על כך או לאו.
  8. המשתמש מאשר כי ידוע לו שאינדקס העסקים גלוי לעין לכל ברשת האינטרנט וכל פרטי העסק שלו (אותם בחר מרצונו לחשוף) חשופים לכלל הציבור. יחד עם זאת, השימוש באינדקס הוא אופציונאלי ובכל זמן נתון יכול המשתמש לנטרל את כרטיס העסק על מנת שלא יופיע במערכת פלקס. כמו כן המשתמש מאשר כי הוא מבין שדפי האינדקס נסרקים על ידי מנועי חיפוש רבים לרבות גוגל, אשר יכולים להמשיך ולהציג את פרטי כרטיס העסק של המשתמש למרות שהוא נוטרל ולא מופיע במערכת פלקס.
  9. המשתמש מאשר כי הוא בעל הזכויות במידע, בפרטים ובתכנים שהוא מפרסם באתר וכי הוא רשאי לפרסמם. כמו כן ממחה המשתמש למפעילי האתר את כל זכויות היוצרים ו/או הקניין שיש לו בהם על פי כל דין ללא כל תמורה לרבות לוגו, סימן מסחרי, סלוגן ופרטים טקסטואליים שונים.
  10. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות להשתמש בפרטי המשתמש המוזנים לטופסי ההרשמה לצורך התקשרות או יידוע של המשתמש בכל עניין אשר ההנהלה תראה לנכון, לרבות שימוש בכתובת הדואר האלקטרונית ומספר הטלפון או הנייד.
  11. הנהלת האתר מתחייבת שלא תעשה כל שימוש במידע הקנייני של הלקוח, לרבות רשימת הלקוחות ומידע אחר, לצרכים שאינם נוגעים לתפעול הישיר של מערכת פלקס.
  12. מדיניות פרטיות מפורטת מפורסמת בתחתית כל עמוד של אתר פלקס. בסימון התיבה "קראתי את הסכם השימוש ואני מאשר את הסכמתי לו" הנך מאשר שקראת והסכמת למסמך מדיניות הפרטיות הנ"ל.
  13. הנך מתחייב לעשות שימוש סביר בלבד באתר שתואם את חוקי מדינת ישראל והסכם השימוש באתר.
  14. במידה והופר הסעיף הקודם, הנהלת האתר שומרת על זכותה לסרב להעניק גישה לאתר אינטרנט זה או לחלקים ממנו לכל משתמש, לפי ראות עיניה ושיקול דעתה הבלעדי וללא כל התראה מוקדמת.
  15. מלוא זכויות היוצרים והקניין הרוחני בעיצוב האתר, התוכנה, המידע הסודות המסחריים והמקצועיים הינם קניינה של הנהלת החברה.
  16. בסימון התיבה "קראתי את הסכם השימוש ואני מאשר את הסכמתי לו" הנך מאשר בזאת כי הנך מודע לכך כי הוראות ניהול ספרים של מס הכנסה מחייבות שמירה של עותק מכל מסמך תיעוד פנימי (לרבות חשבוניות וקבלות) שהופק על ידי האתר.
  17. בסימון התיבה "קראתי את הסכם השימוש ואני מאשר את הסכמתי לו" הנך מאשר בזאת כי הנך מודע ומסכים כי במידה ושלטונות מס הכנסה או כל רשות ממשלתית אחרת תדרוש מהנהלת האתר פרטים כל שהם עליך או על התנהלות פיננסית או כל תוכן אחר המצוי בידי האתר או בשרתים שעומדים לרשות הנהלת האתר – תמסור אותם הנהלת האתר לידי השלטונות.
  18. בסימון התיבה "קראתי את הסכם השימוש ואני מאשר את הסכמתי לו" הנך מאשר בזאת כי הנך מודע ומסכים כי להנהלת האתר ישנה זכות מלאה למחוק מידע עסקי מכל סוג שהוא ממסד הנתונים או מכל חלק אחר באתר, במידה ולא התקבל תשלום עבור מנוי מעבר לשנה.
  19. בכל מקרה של שיחת טלפון או שאלה באמצעי אלקטרוני או בכל אמצעי אחד בין לקוח פלקס לבין אחד מעובדי פלקס בענייני הנהלת חשבונות או כל עניין אחר, כל תשובה או אמירה של האחרונים תחשב בגדר אמירה כללית המחייבת בדיקה מעמיקה או התייעצות עם גורמי מקצוע מוסמכים. בכל מקרה אין לראות בנאמר בין הגורמים כייעוץ מקצועי גרידה.
  20. המדריכים, הפורום והמחשבונים שבאתר פלקס מוגשים לציבור הרחב ולמשתמשים בתוכנה "As Is" ובאחריותם בלבד;
   האתר עשה כל שבידיו על מנת לוודא את איכות המידע בהם אולם איננו אחראי בשום צורה ואופן לנכונות המידע במדריכים, הפורום, המחשבונים ותוצאות השימוש בהם לרבות עצם האפשרות לעשות בהם שימוש; השימוש בהם אינו בבחינת המלצה לביצוע והנהלת האתר אינה אחראית על כל נזק שיגרם למשתמש באתר או לצד שלישי כלשהו.
  21. השימוש באתר מותאם בשלב זה לדוברי עברית בלבד.
  22. אם אינך שבע-רצון מחלק כלשהו של אתר זה, או מאחד מתנאי השימוש, הסעד היחיד והבלעדי העומד לרשותך הוא הפסקת השימוש באתר ואי קבלת הסכם השימוש.
  23. הנהלת האתר רשאית בכל עת להכניס שינוים בהסכם זה, באתר עצמו ובתמחיר של מוצרי האתר וזאת מבלי ליידע באופן פרטני כל אחד מהמשתמשים אלא לפרסם את הדברים באתר בדפי האתר המיועדים לכך.
  24. הסכם זה מוסדר על פי חוקי מדינת ישראל. הנך מסכים כי בכל מחלוקת כלשהי תחול סמכות השיפוט של בית המשפט באילת.
*

 

ממליצים על פלקס:

לא נתקלתי במערכת כל-כך נקייה וברורה!
מתן ריכמן, אמן

הקלות והיעילות של המערכת מדהימים...!
אורי סבאג, ייעוץ מערכות מידע

הפלקס הזה פשוט תענוג!!!
רונית בר אילן, כותבת


פלקס רשומה על פי החוק במשרדי חטיבת שומה וביקורת של רשות המיסים בישראל מספר רישום 00187301.


 - פלקס מערכת מאובטחת
 - גיבויים על בסיס קבוע


דוחות עסקיים מפורטים, כולל גרפים!