שתף חברים במידע
 הדפס
111

צירוף שותפה לעסק קיים

שאל שאלה חדשה בפורום הנהלת חשבונות   חיפוש בפורום הנהלת חשבונות   חזור לפורום הנהלת חשבונות  
צירוף שותפה לעסק קיים


אני מעוניינת לצרף שותפה לעסק שלי
האם אני צריכה לסגור את התיק שלי במע"מ מס הכנסה וביטוח לאומי ולפתוח מחדש שותפות? או שיש דרך פשוטה יותר??

מירב  •  יום ראשון, 04 אפריל 2010, 06:20



מירב שלום
לצרכי מס הכנסה וביטוח לאומי אין שום שינוי כי לא פותחים תיקים כאלה לשותפות כיוון שכל אחת נישומה בנפרד מול גופים אלו.
לעניין מע"מ יש לפתוח תיק שותפות, לסגור את תיקך האישי במע"מ תוך כדי הפיכתו לתיק של שותפה בשותפות.
כמו כן יש למכור את הציוד והמלאי ממך אל השותפות החדשה.
ניתן לעשות זאת גם באמצעות סעיף 20 לחוק מע"מ.
בהצלחה
רודד

קלימיאן בני, המנהל המקצועי של הפורום  •  רודד ריינגולד  •  יום שני, 05 אפריל 2010, 10:03


   לחץ כאן להוסיף תגובה


השאלה הבאה:
תשלום מחברת ביטוח הרכב


השאלה הקודמת:
הכנסות לקבל

[הפורום מוגש As Is כשירות לציבור - על פי הצורך יש לקבל ייעוץ פרטני/אישי פנים מול פנים - תקנון]
בני קלימיאן - מנהל חשבונות בכיר


תוכנית שותפים