שתף חברים במידע
 הדפס
111

השלמת פיצויים לעובד מתפטר

שאל שאלה חדשה בפורום הנהלת חשבונות   חיפוש בפורום הנהלת חשבונות   חזור לפורום הנהלת חשבונות  
השלמת פיצויים לעובד מתפטר


שלום רב,
האם עובד שעבד מעל שנה והופרש לו פיצויים כל חודש בגין 6% זכאי להשלמת פיצויים ל8.33% במידה והוא התפטר?
תודה מראש!

אנונימית  •  יום שישי, 16 אוגוסט 2019, 06:10



סליחה שכחתי לציין שיש לו סעיף 14

אנונימית  •  יום שישי, 16 אוגוסט 2019, 07:07



אנונימית שלום לך
עובד המתפטר מרצונו זכאי לשחרור כספיי הפיצויים אשר הופרשו עבורו ללא כל השלמה .

קלימיאן בני, המנהל המקצועי של הפורום  •  קלימיאן בני   •  יום שישי, 16 אוגוסט 2019, 09:09


   לחץ כאן להוסיף תגובה


השאלה הבאה:
תשלום מע"מ עולה חדש


השאלה הקודמת:
מנהלת חשבונות ללא ניסיון

[הפורום מוגש As Is כשירות לציבור - על פי הצורך יש לקבל ייעוץ פרטני/אישי פנים מול פנים - תקנון]
בני קלימיאן - מנהל חשבונות בכיר


תוכנית שותפים