שתף חברים במידע
 הדפס
111

טופס 106

שאל שאלה חדשה בפורום הנהלת חשבונות   חיפוש בפורום הנהלת חשבונות   חזור לפורום הנהלת חשבונות  
טופס 106


שלום.
מתי בדיוק אני בתור שכירה זכאית לקבל את טופס 106? רק לאחר סוף שנת המס או בסיום העבודה שלי במקום? אם עבדתי 3 חודשים בשנת 2017 אני צריכה לחכות עד סוף 2017?
תודה מראש.

כןכבה  •  יום רביעי, 21 יוני 2017, 09:05



כוכבה בוקר טוב
ניתן להפיק טופס 106 בכל זמן שתבקשי .

קלימיאן בני  •  יום רביעי, 21 יוני 2017, 09:34



תודה. בעל העסק שבו עבדתי לא מעוניין להפיק לי את הטופס כרגע.באיזה אתר אפשר למצוא את החוק שבו כתוב שאני יכולה לקבל את טופס 106 מתי שאני רוצה?
תודה.

כןכבה  •  יום רביעי, 21 יוני 2017, 10:06



תקישי בגוגל,
תקנות מס הכנסה (ניכוי ממשכורת ומשכר עבודה), התשנ"ג-1993

סעיף 13(א): מעביד ייתן לעובד - טופס 106 - ביום שחדל לעבוד - או בסוף מרץ - לגבי השנה שעברה...,

ישראל אפל,  •  יום רביעי, 21 יוני 2017, 11:34


   לחץ כאן להוסיף תגובה


השאלה הבאה:
הכנסה פטורה או חייבת?


השאלה הקודמת:
חשבונית עסקה

[הפורום מוגש As Is כשירות לציבור - על פי הצורך יש לקבל ייעוץ פרטני/אישי פנים מול פנים - תקנון]
בני קלימיאן - מנהל חשבונות בכיר


תוכנית שותפים