כניסה  /  הרשמה [ משתמש: אורח ]
שתף חברים במידע
 הדפס
111

הנהלת חשבונות ותרומות

שאל שאלה חדשה בפורום הנהלת חשבונות   חיפוש בפורום הנהלת חשבונות   חזור לפורום הנהלת חשבונות  
הנהלת חשבונות ותרומות


בס"ד

שלום רב!
אני עוסק מורשה בתחום ההסעות, וברוך השם הפרנסה מצויה.
שאלתי היא האם תרומה למוסד רבני יכולה להיחשב כהוצאה מוכרת ובאילו תנאים?
תודה

יהודה צבי משה  •  יום שני, 16 יוני 2008, 16:28



תרומה נותנת זיכוי מהמס במידה והיא של מוסד מוכר על ידי מס הכנסה לצורך זיכוי על תרומות. בדרך כלל כתוב על הקבלה מוכר לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה.
לסכום התרומות יש מינימום של כ - 350 ש"ח תרומות בשנה שמהם אפשר לקבל זיכוי של כ - 30% מהמס עד לתקרה של 2,400,000 ש"ח * 30%.

רו"ח רודד ריינגולד, מנהל מקצועי של הפורום  •  רואה חשבון  •  יום שני, 16 יוני 2008, 16:43


   לחץ כאן להוסיף תגובה


השאלה הבאה:
שימוש בתוכנת ה FLEX


השאלה הקודמת:
חוקיות אתר אינטרנט

[הפורום מוגש As Is כשירות לציבור - על פי הצורך יש לקבל ייעוץ פרטני/אישי פנים מול פנים - תקנון]
רואה חשבון


תוכנית שותפים