שתף חברים במידע
 הדפס
111

לימודים הנה"ח סוג 1+2 ע"ח מעביד

שאל שאלה חדשה בפורום הנהלת חשבונות   חיפוש בפורום הנהלת חשבונות   חזור לפורום הנהלת חשבונות  
לימודים הנה"ח סוג 1+2 ע"ח מעביד


שלום יש לנו עובד שנשלח מטעם החברה ללימודי הנה"ח האם ההוצאה מוכרת ? האם רושמים את הש' ומזדכים באופן מלא במע"מ ? יש מהמכללה חש' ויש חש' על הספרים בנפרד

ירדן  •  יום חמישי, 28 מרץ 2019, 11:33



אין לי ניסיון אבל בתיאוריה למדנו שהוצאות שהוצאו למען רכישת מקצוע לא יותרו בניכוי אצל העובד,או המעסיק (רכישת ידע חדש).
בנוסף,לא ניתן לקזז מעמ תשומות שבחשבונית במצב הזה כיוון והתשומה לא שימשה לעסקה החייבת במעמ.
וגם יש לזקוף שווי לעובד בגין סכום המימון שיחוייב במס הכנסה.

ריין  •  יום חמישי, 28 מרץ 2019, 23:09



לא
לפי סעיף 32(15) - לפקודת מס הכנסה

ישראל אפל,  •  יום שישי, 29 מרץ 2019, 18:36



למה אבל לא? זה הכשרה של עובד שיכול לעבוד

ירדן  •  יום שני, 01 אפריל 2019, 11:36



זה הרי למען העסק

ירדן  •  יום שני, 01 אפריל 2019, 11:37



ירדן שלום לך
באם מדובר בהסבה או שינוי מקצוע זה לא מוכר אלא אם זה שיפור מקצוע לעובד .

מידע הנהלת חשבונות   •  יום שני, 01 אפריל 2019, 22:01



לא מדובר עם הסבה זה פקידה הנה"ח שאנחנו רוצים שתלמד הנה"ח 1+2 בכדי שיהיה לה יותר ידע ..

אז האם החש' של הספרים מוכרים כהוצאה ולמע"מ ואיזה הוצ' רושמים ? וכמו כן הקבלה מהמכללה כיצג נרשמת ?

ירדן  •  יום שלישי, 02 אפריל 2019, 11:53



השתלמות לעובד - זוהי הוצאה מוכרת - ולא כשמדובר במשהו חדש...,

לח' הוצ' קורס הנה"ח לעובד (117%),
ולז' ספק - המכללה למינהל (117%),

לח' ספק - המכללה למינהל 5,000 שח,
ולז' עו"ש בנק לאומי 5,000 שח,

ישראל אפל,  •  יום שישי, 05 אפריל 2019, 03:36



בתלוש השכר - מוסיפים רכיב שכר נפרד:
בשם - שווי קורס הנה"ח - בסך 5,000 שח

ישראל אפל,  •  יום שישי, 05 אפריל 2019, 03:39


   לחץ כאן להוסיף תגובה


השאלה הבאה:
חישוב גמח לעובד שהתפטר


השאלה הקודמת:
שכר חודשי?

[הפורום מוגש As Is כשירות לציבור - על פי הצורך יש לקבל ייעוץ פרטני/אישי פנים מול פנים - תקנון]
בני קלימיאן - מנהל חשבונות בכיר


תוכנית שותפים