כניסה  /  הרשמה [ משתמש: אורח ]
שתף חברים במידע
 הדפס
111

תשלום לביטוח פנסיוני

שאל שאלה חדשה בפורום הנהלת חשבונות   חיפוש בפורום הנהלת חשבונות   חזור לפורום הנהלת חשבונות  
תשלום לביטוח פנסיוני


האם תשלום על ימי מחלת ילד חולה יש חובת תשלום לביטוח פנסיוני?

אפרת  •  יום שני, 12 פברואר 2018, 10:20



לפי סעיף 1 לתקנות חישוב פיצויי הפיטורים - אזי השכר הבסיס - לחישוב פיצויי הפיטורים:
זהו שכר היסוד - ביחד עם התוספות: משפחה/ותק/יוקר/מחלקה/מקצועית,

ולפי ביה"ד הארצי לעבודה - אזי רכיבי השכר - של מחליפי שכר היסוד - זהו ג"כ כמו שכר יסוד,
כלומר: שתשלומים עבור דמי מחלה/חופשה/חגים/דְּמֵי אֲבֵלוּת/ומילואים = אזי זהו כמו שכר היסוד,
וממילא - פיצויי הפיטורים - והפרשה לקרן הפנסיה - אשר חלים - על שכר היסוד,
יחולו ג"כ - על אותם רכיבי השכר - של מחליפי שכר היסוד,

ישראל אפל,  •  יום שני, 12 פברואר 2018, 16:16


   לחץ כאן להוסיף תגובה


השאלה הבאה:
זקיפת סכום שווי


השאלה הקודמת:
חלויות שוטפות

[הפורום מוגש As Is כשירות לציבור - על פי הצורך יש לקבל ייעוץ פרטני/אישי פנים מול פנים - תקנון]
רואה חשבון


תוכנית שותפים