כניסה  /  הרשמה [ משתמש: אורח ]
שתף חברים במידע
 הדפס
111

סכום מענק פטור ממס - פיצוים

שאל שאלה חדשה בפורום הנהלת חשבונות   חיפוש בפורום הנהלת חשבונות   חזור לפורום הנהלת חשבונות  
סכום מענק פטור ממס - פיצוים


שלום,

האם חישוב סכום המענק הפטור שהוא משכורת קובעת כפול מספר שנות העבודה - תקף גם עם סעיף 14?

כלומר עובד פוטר לאחר 4 שנים. במשך שנתיים וחצי מתחילת עבודתו לא היה לו סעיף 14 ורק בשנה וחצי האחרונים כן עשו לו סעיף 14 - האם זה משפיע על חישוב סכום המענק הפטור ממס?

אנונימי  •  יום שישי, 10 נובמבר 2017, 10:10



המעביד - רשאי לתת לך - כמה פיצויים שהוא רוצה,

ואילו מס הכנסה - מגביל את התקרה:
למשכורת ברוטו אחרונה (לא כולל שווי רכב והשתתפות בהוצ' העובד) - כפול שנות הוותק...,

ואין לזה שום קשר - לסעיף 14,

ישראל אפל,  •  יום שישי, 10 נובמבר 2017, 10:33



תיקון:

המעביד - רשאי לתת לך - כמה פיצויים שהוא רוצה,

ואילו מס הכנסה - מגביל את תקרת הפטור:
למשכורת ברוטו אחרונה (לא כולל שווי רכב והשתתפות בהוצ' העובד) - כפול שנות הוותק...,

ואין לזה שום קשר - לסעיף 14,


תגיד לי תודה על ההסבר,
זה רק בימים האחרונים - שהצלחתי להשתלט - על הנושא הזה...,

ישראל אפל,  •  יום שישי, 10 נובמבר 2017, 10:35


   לחץ כאן להוסיף תגובה


השאלה הבאה:
טופס 161 א'


השאלה הקודמת:
מתנה לעובד

[הפורום מוגש As Is כשירות לציבור - על פי הצורך יש לקבל ייעוץ פרטני/אישי פנים מול פנים - תקנון]
רואה חשבון


תוכנית שותפים