כניסה  /  הרשמה [ משתמש: אורח ]
שתף חברים במידע
 הדפס
111

מעוסק מורשה לעוסק פטור

שאל שאלה חדשה בפורום הנהלת חשבונות   חיפוש בפורום הנהלת חשבונות   חזור לפורום הנהלת חשבונות  
מעוסק מורשה לעוסק פטור


שלום,
הייתי עוסק פטור שנים רבות ואז הפכתי מורשה במשך שנתיים וארבע חודשים ואז סגרתי את התיק במעמ.מאז עברו 14 חודשים.
האם ישנה אפשרות לפתוח עוסק פטור, למרות שלא עברו שנתיים??? (סעיף 59 לחוק מס ערך מוסף)
אולי בקשה מיוחדת?

טל  •  יום שישי, 03 נובמבר 2017, 14:01


   לחץ כאן להוסיף תגובה


השאלה הבאה:
עוסק פטור לזוג שעובד יחד


השאלה הקודמת:
ייפוי כח ממייצג ראשי

[הפורום מוגש As Is כשירות לציבור - על פי הצורך יש לקבל ייעוץ פרטני/אישי פנים מול פנים - תקנון]
רואה חשבון


תוכנית שותפים