כניסה  /  הרשמה [ משתמש: אורח ]
שתף חברים במידע
 הדפס
111

נקודת זיכוי לאב גרוש

שאל שאלה חדשה בפורום הנהלת חשבונות   חיפוש בפורום הנהלת חשבונות   חזור לפורום הנהלת חשבונות  
נקודת זיכוי לאב גרוש


שלום
אני גרוש ואב ל- 3 ילדים
הבן הצעיר חגג 18 לפני חודשיים
מה הדין לגבי נקודות זיכוי בשכר החודשי?
האם אני זכאי עדיין להטבת מס?
יש לציין שהילדים לא בחזקתי
תודה

יאיר  •  יום חמישי, 08 יוני 2017, 13:42



לא בחזקתך ??!
לא בטוח שיש לך - נקודת זיכוי בגין זה...,

ישראל אפל,  •  יום שישי, 09 יוני 2017, 07:08



אם כך , מדוע אני מדווח לרשויות המס בכל תחילת שנת מס
על היותי גרוש ומשלם מזונות ?
תודה מראש

יאיר  •  יום שישי, 09 יוני 2017, 16:45



אתה מתכוון - לטופס 101 ???
אזי זה אכן לא רלוונטי עבורך...,

ראה:
בדקתי כעת - בפקודת מס הכנסה - מסעיף 36 - ועד סעיף 48,
ולא ראיתי - שיש דבר כזה...,
אתה מוזמן לבדוק !!!

ישראל אפל,  •  שבת, 10 יוני 2017, 23:22



בטופס 101,
יהיה רלוונטי - רק באם הילדים בחזקתך !!!

ישראל אפל,  •  שבת, 10 יוני 2017, 23:23


   לחץ כאן להוסיף תגובה


השאלה הבאה:
הוראה לביצוע רישום כוזב


השאלה הקודמת:
חיפוש תיק ניכויים לפי ח.פ.

[הפורום מוגש As Is כשירות לציבור - על פי הצורך יש לקבל ייעוץ פרטני/אישי פנים מול פנים - תקנון]
רואה חשבון


תוכנית שותפים